• Home
  • Publicaties
    • Artikelen
    • Brieven
    • Persberichten
    • Acties
  • Achtergronden
  • Geselecteerd
    • Clips Palestijnse televisie
    • Video’s
    • Uit de pers
    • Historische documenten
    • Nederlandse links
  • De Nederlandse media
    • Ongehoord Palestijns nieuws
    • Dossier: media leugens
    • De Nederlandse media: niet evenwichtig
    • Kennisquiz Midden-Oosten
  • English
    • Answers to Frequently Asked Questions
    • Clips of Palestinian television
    • Video’s
    • Arab Extremism
    • From the Press
    • Historic documents
    • Israeli Government Points of View
    • Likud Policy Statements
    • English links
    • About Likud
zaterdag, mei 28, 2022
Abonneren
Likoed Nederland
17 °c
Jerusalem
Geen resultaat
Toon alle resultaten
Likoed Nederland
Geen resultaat
Toon alle resultaten
Likoed Nederland
Home Publicaties Artikelen

Het bedrog van Palestijnse leiders

Zij hebben een externe vijand nodig om zelf aan de macht te kunnen blijven.

10 november 2020
in Uit de pers
Reading Time: 3 mins read
aid money
Tweet
Share479
Pin
Share
479 Shares

Opinie-artikel van Likoed Nederland, 10 november 2020.

Saeb Erekat is vandaag overleden. Hij was de Palestijnse hoofdonderhandelaar voor vrede met Israël. Daarbij was er een groot probleem: de man haatte Israël.

Hij verspreidde de meest idiote leugens over Israël, zoals:

“Israël is racistisch, op een manier die zelfs niet in Zuid-Afrika gebeurde”.

Dat zei hij over het enige land in het Midden-Oosten waar alle burgers, of ze nu Joods, islamitisch, christelijk of atheïst zijn, gelijke rechten hebben, en waar minderheden zoals de LHBT+ en de Bahai-gemeenschap kunnen bloeien.
Nog een absurde verklaring van Erekat:

“Ik ben de trotse zoon van de Kanaänieten, die daar 5.500 jaar geleden leefden totdat Jozua ben Nun de stad Jericho in de as legde.“ (zie filmpje hier)

Dit terwijl iedereen weet dat de Palestijnen Arabieren zijn. Dit staat zelfs in de eigen Palestijnse ‘grondwet’!
De Arabieren hebben pas ruim 1.000 jaar geleden het gebied waar nu Israël ligt veroverd. Overigens zijn veel van de huidige Palestijnen pas de laatste 150 jaar gearriveerd, aangetrokken door de economische opleving die door de Joden in gang werd gezet. Dit geldt nota bene aantoonbaar voor Saeb Erekat zijn eigen voorouders!

Afgelopen juni zei hij zelfs: “Mijn neef is geëxecuteerd, vermoord in koelen bloede [door Israël].”
Helaas voor hem zijn er beelden van de terreuraanslag van zijn neef. Daarop is overduidelijk te zien dat de Israëlische soldaten schoten omdat hij hen tot tweemaal toe aanviel. Dat zijn neef terreur pleegde, is ook al niet verwonderlijk. Oom Saeb Erekat heeft terreur altijd verheerlijkt als “daden van heroïek”.

Dit is maar een greep uit de ellenlange rij van zijn leugens over Israël. Niet verwonderlijk is het dat diezelfde Erekat ook had opgeroepen tot een boycot van Israël. Zijn Palestijnse Autoriteit verhindert tegenwoordig zelfs dat levensgevaarlijk zieke Palestijnen zich laten behandelen in Israëlische ziekenhuizen, zoals lang gebruikelijk was. Ook broodnodige corona hulpgoederen – zoals beademingsmachines – uit de Verenigde Arabische Emiraten werden door dezelfde Erekat geweigerd, omdat die via Israël vervoerd zouden worden.

Nee, volgens Erekat konden gewone Palestijnen beter sterven, dan dat zij en Israëli’s normaal met elkaar omgaan.
Hieruit blijkt trouwens dat het de Palestijnse leiders zijn die Israëli’s racistisch afwijzen. Net het tegenovergestelde van wat Erekat beweerde.

Drie weken geleden ging het roer echter radicaal om. Want Saeb Erekat kreeg letterlijk een levensgroot probleem. Hij had corona opgelopen, terwijl hij door een eerdere longtransplantatie al een zeer zwakke gezondheid had. Dus levensbedreigend. Hij moest zich met spoed in het best mogelijke ziekenhuis laten behandelen. Hij kreeg daarvoor een persoonlijk aanbod van de koning van Jordanië, om zich in een Jordaans ziekenhuis te laten behandelen.

Maar nee, hij koos voor …. het Israëlische Hadassah ziekenhuis in Jeruzalem.
Maar Israël stond zijn verzoek om behandeling toe, omdat het altijd het humanitaire belang voor laat gaan. Maar ook de beste Israëlische doctoren konden zijn leven niet reden door zijn zeer zwakke gezondheid. Het is goed mogelijk dat de Palestijnen toch Israël de schuld gaan geven van zijn dood, net zoals ze nog altijd doen met Jasser Arafat.

Door de ziekenhuisopname van Erekat bleek dat zijn dochter – in strijd met de boycot oproep van haar vader – in dat ziekenhuis als arts werkt. Dit is allemaal extra bijzonder omdat een deel van de medische staf van dit ziekenhuis in 1948 door Palestijnen is afgeslacht.

Wat dit bij uitstek laat zien, is hoe Palestijnse leiders hun volk bedriegen.
Want Saeb Erekat is zeker niet de enige die zo handelde. Zo hebben zowel de vrouw als de broer van de Palestijnse president Mahmoud Abbas zich laten behandelen in Israëlische ziekenhuizen. Net als de dochter en kleindochter van Hamas-leider Haniyeh.

Maar tegen de Palestijnen zeggen deze leiders dat zij Israël moeten haten en geen betrekkingen met Israëli’s mogen onderhouden. Voor henzelf blijkt dit niet te gelden.

Hoe is dat te verklaren?

De Palestijnse leiders hebben een externe vijand nodig. Naar buiten toe, om de buitenlandse hulpgelden te laten stromen. Immers, daarmee zijn de corrupte Palestijnse leiders schatrijk geworden.
Ook naar hun eigen mensen is een externe vijand ook broodnodig. Die fungeert als de zondebok, om zelf aan de macht te kunnen blijven.

Tweet
Share479
Pin
Share
479 Shares
Tags: corruptiemedische zorgvredesbesprekingen

Gerelateerd Artikelen

Virimask
Artikelen

Israëlische technologie deel 3: de bestrijding van het corona virus

by Awi
30 maart 2021
0

Opinie-artikel van Likoed Nederland op Jonet, 30 maart 2021. Dit is het derde deel in de serie hoe Israëlische technologie...

Lees meer
Peace chances

Israëlische soevereiniteit op de Westbank

1 juli 2020
corruption 16 billion

Hoe zit het met die Palestijnse armoede?

25 oktober 2019
Mahmoud Abbas groet Federica Mogherini tijdens zijn bezoek aan het Europees Parlement begin 2018. - Foto Youtube.

Lachwekkende oproep Europeanen tot tweestatenoplossing

19 april 2019
Nederland Israel export

Israël overal in de top: technologie, investeringen en gezondheid

14 april 2019
Hamas in Gaza

Palestijnse gezondheidscrisis laat zien waarom vrede een utopie is

17 maart 2019
Volgend Artikel
King Mohammed V visits synagoge

De Abraham akkoorden: doorbraak in het Midden-Oosten

Illegale Palestijnse huizenbouw

Ministerie verzwijgt details van illegaal handelen voor Tweede Kamer

  • Over Likoed
  • Steun ons
  • Contact

© 1997 - 2019 Overname van artikelen is toegestaan en wordt zelfs zeer op prijs gesteld, onder voorwaarde van bronvermelding en een link naar het originele artikel op likoed.nl.

Geen resultaat
Toon alle resultaten
  • About Likud
  • Achtergronden (#Category)
    • Antisemitisme anno tegenwoordig
    • Kennisquiz Midden-Oosten
      • Antwoorden kennisquiz Midden-Oosten
  • Answers to Frequently Asked Questions
  • Auteurs
  • De Nederlandse media: niet evenwichtig
    • 1. Tekort aan historisch bewustzijn
    • 2. Vertekening door de strijd tussen een democratie en een dictatuur
    • 3. Onwetendheid over de Arabische cultuur
    • 4. ‘Evenwichtigheid’
    • 5. Politieke correctheid
    • 6. Gewenste simpele beeldvorming
    • 7. Verdringing van onaangename feiten
    • 8. Schuld en angst
    • 9. Pro-Arabisch tendens
    • 10. Als nazi-Duitsland?
  • English links
  • Het conflict Palestijnen – Israël
  • Home 2
  • Home 3
  • Home 4
  • Home 5
  • Nederlandse links
  • Over Likoed
    • Contact
    • Steun ons – support

© 1997 - 2019 Overname van artikelen is toegestaan en wordt zelfs zeer op prijs gesteld, onder voorwaarde van bronvermelding en een link naar het originele artikel op likoed.nl.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Posting....