• Over Likoed
  • Steun ons
  • Contact
maandag, maart 8, 2021
Abonneren
Likoed Nederland
7 °c
Jerusalem
  • Home
  • Publicaties
    • Artikelen
    • Brieven
    • Persberichten
    • Acties
  • Achtergronden
  • Geselecteerd
    • Clips Palestijnse televisie
    • Video’s
    • Uit de pers
    • Historische documenten
    • Nederlandse links
  • De Nederlandse media
    • Ongehoord Palestijns nieuws
    • Dossier: media leugens
    • De Nederlandse media: niet evenwichtig
    • Kennisquiz Midden-Oosten
  • English
    • Answers to Frequently Asked Questions
    • Clips of Palestinian television
    • Video’s
    • Arab Extremism
    • From the Press
    • Historic documents
    • Israeli Government Points of View
    • Likud Policy Statements
    • English links
    • About Likud
No Result
View All Result
Likoed Nederland
No Result
View All Result
Likoed Nederland
Home Publicaties Artikelen

Het bedrog van Palestijnse leiders

Zij hebben een externe vijand nodig om zelf aan de macht te kunnen blijven.

10 november 2020
in Uit de pers
Reading Time: 3min read
aid money
Tweet
Share472
Pin
Share
472 Shares

Opinie-artikel van Likoed Nederland, 10 november 2020.

Saeb Erekat is vandaag overleden. Hij was de Palestijnse hoofdonderhandelaar voor vrede met Israël. Daarbij was er een groot probleem: de man haatte Israël.

Hij verspreidde de meest idiote leugens over Israël, zoals:

“Israël is racistisch, op een manier die zelfs niet in Zuid-Afrika gebeurde”.

Dat zei hij over het enige land in het Midden-Oosten waar alle burgers, of ze nu Joods, islamitisch, christelijk of atheïst zijn, gelijke rechten hebben, en waar minderheden zoals de LHBT+ en de Bahai-gemeenschap kunnen bloeien.
Nog een absurde verklaring van Erekat:

“Ik ben de trotse zoon van de Kanaänieten, die daar 5.500 jaar geleden leefden totdat Jozua ben Nun de stad Jericho in de as legde.“ (zie filmpje hier)

Dit terwijl iedereen weet dat de Palestijnen Arabieren zijn. Dit staat zelfs in de eigen Palestijnse ‘grondwet’!
De Arabieren hebben pas ruim 1.000 jaar geleden het gebied waar nu Israël ligt veroverd. Overigens zijn veel van de huidige Palestijnen pas de laatste 150 jaar gearriveerd, aangetrokken door de economische opleving die door de Joden in gang werd gezet. Dit geldt nota bene aantoonbaar voor Saeb Erekat zijn eigen voorouders!

Afgelopen juni zei hij zelfs: “Mijn neef is geëxecuteerd, vermoord in koelen bloede [door Israël].”
Helaas voor hem zijn er beelden van de terreuraanslag van zijn neef. Daarop is overduidelijk te zien dat de Israëlische soldaten schoten omdat hij hen tot tweemaal toe aanviel. Dat zijn neef terreur pleegde, is ook al niet verwonderlijk. Oom Saeb Erekat heeft terreur altijd verheerlijkt als “daden van heroïek”.

Dit is maar een greep uit de ellenlange rij van zijn leugens over Israël. Niet verwonderlijk is het dat diezelfde Erekat ook had opgeroepen tot een boycot van Israël. Zijn Palestijnse Autoriteit verhindert tegenwoordig zelfs dat levensgevaarlijk zieke Palestijnen zich laten behandelen in Israëlische ziekenhuizen, zoals lang gebruikelijk was. Ook broodnodige corona hulpgoederen – zoals beademingsmachines – uit de Verenigde Arabische Emiraten werden door dezelfde Erekat geweigerd, omdat die via Israël vervoerd zouden worden.

Nee, volgens Erekat konden gewone Palestijnen beter sterven, dan dat zij en Israëli’s normaal met elkaar omgaan.
Hieruit blijkt trouwens dat het de Palestijnse leiders zijn die Israëli’s racistisch afwijzen. Net het tegenovergestelde van wat Erekat beweerde.

Drie weken geleden ging het roer echter radicaal om. Want Saeb Erekat kreeg letterlijk een levensgroot probleem. Hij had corona opgelopen, terwijl hij door een eerdere longtransplantatie al een zeer zwakke gezondheid had. Dus levensbedreigend. Hij moest zich met spoed in het best mogelijke ziekenhuis laten behandelen. Hij kreeg daarvoor een persoonlijk aanbod van de koning van Jordanië, om zich in een Jordaans ziekenhuis te laten behandelen.

Maar nee, hij koos voor …. het Israëlische Hadassah ziekenhuis in Jeruzalem.
Maar Israël stond zijn verzoek om behandeling toe, omdat het altijd het humanitaire belang voor laat gaan. Maar ook de beste Israëlische doctoren konden zijn leven niet reden door zijn zeer zwakke gezondheid. Het is goed mogelijk dat de Palestijnen toch Israël de schuld gaan geven van zijn dood, net zoals ze nog altijd doen met Jasser Arafat.

Door de ziekenhuisopname van Erekat bleek dat zijn dochter – in strijd met de boycot oproep van haar vader – in dat ziekenhuis als arts werkt. Dit is allemaal extra bijzonder omdat een deel van de medische staf van dit ziekenhuis in 1948 door Palestijnen is afgeslacht.

Wat dit bij uitstek laat zien, is hoe Palestijnse leiders hun volk bedriegen.
Want Saeb Erekat is zeker niet de enige die zo handelde. Zo hebben zowel de vrouw als de broer van de Palestijnse president Mahmoud Abbas zich laten behandelen in Israëlische ziekenhuizen. Net als de dochter en kleindochter van Hamas-leider Haniyeh.

Maar tegen de Palestijnen zeggen deze leiders dat zij Israël moeten haten en geen betrekkingen met Israëli’s mogen onderhouden. Voor henzelf blijkt dit niet te gelden.

Hoe is dat te verklaren?

De Palestijnse leiders hebben een externe vijand nodig. Naar buiten toe, om de buitenlandse hulpgelden te laten stromen. Immers, daarmee zijn de corrupte Palestijnse leiders schatrijk geworden.
Ook naar hun eigen mensen is een externe vijand ook broodnodig. Die fungeert als de zondebok, om zelf aan de macht te kunnen blijven.

Tweet
Share472
Pin
Share
472 Shares
Tags: corruptiemedische zorgvredesbesprekingen

Related Posts

Peace chances
Artikelen

Israëlische soevereiniteit op de Westbank

by Awi
1 juli 2020
0

Opinie-artikel van Likoed Nederland op Jonet.nl, 30 juni 2020. Vanaf 1 juli a.s. gaat Israël mogelijk het Israëlische recht toepassen...

Read more
corruption 16 billion

Hoe zit het met die Palestijnse armoede?

25 oktober 2019
Mahmoud Abbas groet Federica Mogherini tijdens zijn bezoek aan het Europees Parlement begin 2018. - Foto Youtube.

Lachwekkende oproep Europeanen tot tweestatenoplossing

19 april 2019
Nederland Israel export

Israël overal in de top: technologie, investeringen en gezondheid

14 april 2019
Hamas in Gaza

Palestijnse gezondheidscrisis laat zien waarom vrede een utopie is

17 maart 2019
President Barack Obama en Prime Minister Benjamin Netanyahu houden een bilaterale meeting in de Oval Office, Sept. 30, 2013. (Official White House Photo by Pete Souza)

Onthullend: hoe Netanyahu vrede wou – en Abbas niet

19 november 2017
Next Post
King Mohammed V visits synagoge

De Abraham akkoorden: doorbraak in het Midden-Oosten

Illegale Palestijnse huizenbouw

Ministerie verzwijgt details van illegaal handelen voor Tweede Kamer

Laatste artikelen

Kill non Jews

Jodenhaat spat weer van Palestijnse televisie

2 maart 2021
Antisemitisme Sacks

EU publiceert handboek om antisemitisme te herkennen

10 februari 2021
unrwa map

Opnieuw haatzaaiende schoolboeken voor Palestijnse kinderen op VN-scholen

28 januari 2021

Recommended

292 kid-terrorists killed

12 jaar ago

And then they came after us

16 jaar ago
Load More

Popular News

  • Sigrid Kaag

    Geen terroristenvereerder in het nieuwe kabinet

    338 shares
    Share 338 Tweet 0
  • VS waarschuwen tegen de antisemitische organisatie die minister Kaag (D66) wil subsidiëren

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • EU publiceert handboek om antisemitisme te herkennen

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • Jodenhaat spat weer van Palestijnse televisie

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • Ministerie verzwijgt details van illegaal handelen voor Tweede Kamer

    0 shares
    Share 0 Tweet 0

Like ons op Facebook

Connect met Likoed Nederland

Help ons! Deel onze berichten met uw vrienden op al uw sociale netwerken. Hoe meer likes, retweets etc hoe hoger Likoed scoort in de zoekmachines, dank voor uw hulp!

Abonneren

Abonneer u op al onze nieuwe artikelen, u ontvangt steeds als eerste een email wanneer er een nieuw artikel op de website staat.

Abonneren

Category

  • Aanbevolen video's
  • Achtergronden
  • Acties
  • Arab Extremism
  • Artikelen
  • Brieven
  • Clips Palestijnse televisie
  • Dossier: media leugens
  • From the Press
  • Historic documents
  • Historische documenten
  • Israeli Government Points of View
  • Likud Policy Statements
  • Ongehoord Palestijns nieuws
  • Persberichten
  • Publicaties
  • Uit de pers
  • Video's

Likoed Internationaal

  • Likoed Israel (Ivriet)
  • Likoed Israel (Engels)
  • Likoed Israel (Russisch)
  • Likud-Herut UK
  • American Friends of Likud

Over Likoed Nederland

In Nederland is Likoed geen politieke partij maar een vereniging.

Voorlopers van Likoed Nederland maakten sinds 1930 onderdeel uit van de Nederlandse Zionistenbond. Die is in 1899 opgericht om het zionisme in Nederland te bevorderen. In 1992 is die omgevormd naar de Federatie Nederlandse Zionisten en is Likoed Nederland een zelfstandige vereniging geworden.

Lees meer over Likoed Nederland

  • Over Likoed
  • Steun ons
  • Contact

© 1997 - 2019 Overname van artikelen is toegestaan en wordt zelfs zeer op prijs gesteld, onder voorwaarde van bronvermelding en een link naar het originele artikel op likoed.nl.

No Result
View All Result
  • Home
  • Publicaties
    • Artikelen
    • Brieven
    • Persberichten
    • Acties
  • Achtergronden
  • Geselecteerd
    • Clips Palestijnse televisie
    • Video’s
    • Uit de pers
    • Historische documenten
    • Nederlandse links
  • De Nederlandse media
    • Ongehoord Palestijns nieuws
    • Dossier: media leugens
    • De Nederlandse media: niet evenwichtig
    • Kennisquiz Midden-Oosten
  • English
    • Answers to Frequently Asked Questions
    • Clips of Palestinian television
    • Video’s
    • Arab Extremism
    • From the Press
    • Historic documents
    • Israeli Government Points of View
    • Likud Policy Statements
    • English links
    • About Likud

© 1997 - 2019 Overname van artikelen is toegestaan en wordt zelfs zeer op prijs gesteld, onder voorwaarde van bronvermelding en een link naar het originele artikel op likoed.nl.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms below to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In