Abonneren
Likoed Nederland
  • Home
  • Publicaties
    • Artikelen
    • Brieven
    • Persberichten
    • Acties
  • Achtergronden
  • Geselecteerd
    • Clips Palestijnse televisie
    • Video’s
    • Uit de pers
    • Historische documenten
    • Nederlandse links
  • De Nederlandse media
    • Ongehoord Palestijns nieuws
    • Dossier: media leugens
    • De Nederlandse media: niet evenwichtig
    • Kennisquiz Midden-Oosten
  • English
    • Answers to Frequently Asked Questions
    • Clips of Palestinian television
    • Video’s
    • Arab Extremism
    • From the Press
    • Historic documents
    • Israeli Government Points of View
    • Likud Policy Statements
    • English links
    • About Likud
  • Over ons
    • Contact
    • Steun ons – support
    • Over Likoed
Geen resultaat
Toon alle resultaten
Likoed Nederland
Geen resultaat
Toon alle resultaten
Likoed Nederland
Geen resultaat
Toon alle resultaten
Home Geselecteerd Uit de pers

Mensenrechtenorganisaties eisen afschaffing bewaking van Joodse instellingen

10 mei 2015
in Uit de pers
Reading Time: 3 mins read
Tweet
Share
Pin
Share

Door Brabosh, 10 mei 2015.

Drie Belgische ‘mensenrechten’-organisaties, het CNAPD, de Ligue des droits de l’Homme en Vrede vzw startten op 5 mei 2015 een juridische procedure op tegen de aanwezigheid van militairen in de straten.

Deze procedure wordt ingeleid en bijgestaan door Progress Lawyers Network (PLN). Zij willen hiermee ageren tegen wat zij heten de “normalisering van de militaire aanwezigheid”. Voor de CNAPD, de Liga van de Mensenrechten en Vrede vzw is deze aanwezigheid verontrustend, verwerpelijk en illegaal.

Begin dit jaar haalde advocaat Raf Jespers van de Progress Lawyers Network (PLN) uit naar wat hij noemde “het veiligheidstheater na 7/1“, dus de aanslag op Charlie Hebdo begin januari van dit jaar, en tegen een rits antiterreurmaatregelen die door de EU ministers werden goedgekeurd. “Een aanval zoals die op de redactie van Charlie Hebdo is bijna onmogelijk om te voorkomen”, schreef Raf Jespers.
Opvallend is dat enkel de aanslag op de kantoren van Charlie Hebdo wordt vermeld, maar nergens op de Hyper Cacher, twee dagen later en eveneens in Parijs, aanslagen die overigens door de terroristen werden gecoördineerd.

Opmerkelijk is tevens dat nergens in de berichtgeving van de vier geciteerde progressieve organisaties omtrent hun actie “zonder soldaat straat” de oorzaak en het voorwerp van militairen in de straat wordt vermeld: de Jodenhaat en het opkomend antisemitisme in het bijzonder onder moslims in Europa en in België.
Die resulteerden in bloedige aanslagen in België (Brussel 24 mei 2014; vier doden, waarvan 2 Joden), de aanslag op de Hyper Cacher (4 Joden vermoord), de aanslag in Toulouse (vier Joden vermoord waarvan drie kinderen) enz.

Vrede vzw en ook CNAPD vermelden ook nergens in hun communiqués waarom die militairen werden ingezet en vooral waar die werden opgesteld: Joodse instellingen, synagogen, scholen e.a.

Net zoals in andere landen het geval is kampt België met een groot probleem van jihadisten die op een bloedige missie zijn vertrokken naar Syrië en Irak om er aan de zijde van de rebellenlegers van het Al Nusra Front en Islamitische Staat (ISIS/ISIL) een spoor van bloed te trekken doorheen het Midden-Oosten. Meer dan 400 Belgische jihadisten, procentueel het grootste aandeel per land in de EU, zijn naar het islamistisch conflictgebied vertrokken.

Vooral de terugkeer van jihadisten baart de Belgische staat grote zorgen. En die zorg is terecht! Zowel de moordenaar van de aanslag in Toulouse als deze in Brussel verleden jaar, werden uitgevoerd door teruggekeerde jihadisten. Ook de moordenaars van Charlie Hebdo en de Hyper Cacher opereerden naar eigen zeggen voor Al Qaeda en voor Islamitische Staat.

Niet toevallig staan de drie mensenrechtenorganisaties en het Progress Lawyers Network (PLN) van Raf Jespers, permanent op de barricaden in betogingen, manifesten en acties die het bestaansrecht van Israël ondermijnen en systematisch de Joodse staat demoniseren en de facto illegaal verklaren.

De link die deze organisaties leggen tussen de lokale Joodse gemeenschap en het Palestijns-Israëlisch conflict, verklaart mede het hoe en het waarom de Joden compleet uit het verhaal en de huidige procedure werden weggelaten.

Dat blijkt onder meer uit een open brief die voor Vrede vzw werd ondertekend door Georges Spriet, die tot op vandaag deel uitmaakt van het bestuur van de vzw:

“Daar willen we juist voor staan: een signaal vanuit de Vlaamse samenleving dat de Bezetting niet langer te slikken is. Niet voor ons, niet voor de Palestijnen. We zijn ervan overtuigd dat ook de joodse gemeenschap geen belang heeft bij de verderzetting ervan, noch op korte, noch op lange termijn.”

Zoals steeds zijn de Joden de pineut als het op hun veiligheid aankomt. De veiligheidsmaatregelen die voor de Joodse gemeenschap werden genomen en verleden maand opnieuw werden bekrachtigd, worden door deze mensenrechtenorganisaties betwist en zelfs illegaal verklaard.

Als deze mensenrechtenorganisaties ooit hun zin krijgen zal de door hen gevraagde “zonder soldaat straat” zonder twijfel eindigen in een “zonder Jood straat”.

In verschillende Europese landen zoals Frankrijk en Groot-Brittannië is de uittocht van Joodse onderdanen reeds ingezet vooral te wijten aan een kordate aanpak van het antisemitisme en de gebrekkige beveiliging van de Joodse instellingen. Een Europa en een België zonder Joden is het einde van de democratie.

Eerder verklaarde premier Michel alles te willen doen voor de veiligheid van de joodse gemeenschap en riep hen op om België niet te verlaten:

“België zonder de joden is België niet meer. Europa zonder de joden is Europa niet meer. Daarom zeg ik duidelijk: Mensen moeten niet ons land verlaten, omdat ze bang zouden zijn wat veiligheid betreft”.

Tweet
Share
Pin
Share
Tags: Europa

Gerelateerd Artikelen

Holocaust-uitspraak Mahmoud Abbas laat zien waarom er nog geen vrede is
Persberichten

Holocaust-uitspraak Mahmoud Abbas laat zien waarom er nog geen vrede is

by Awi
19 augustus 2022
0

Persbericht van Likoed Nederland, 19 augustus 2022. Tevens een langere versie hieronder als opinie-artikel gepubliceerd op Jonet, 29 september 2022....

Lees meer
pro Putin demonstratie Bethlehem

Oekraïne: Palestijnen kiezen weer de foute kant

21 maart 2022
Never again is now

Never Again Is Now – Documentary on rising global antismitism

8 april 2021
Antisemitisme Sacks

EU publiceert handboek om antisemitisme te herkennen

10 februari 2021

Het is de schuld van de Joden

20 december 2019

Hamas steunt campagne Corbyn

10 december 2019
Volgend Artikel

Antisemieten tegen racisme

holland poster

Nederland laat 90-jarige vrouw aan haar lot over in Israël

  • Over Likoed
  • Steun ons
  • Contact

© 1997 - 2022 Overname van artikelen is toegestaan en wordt zelfs zeer op prijs gesteld, onder voorwaarde van bronvermelding en een link naar het originele artikel op likoed.nl.

Geen resultaat
Toon alle resultaten
  • Home
  • Publicaties
    • Artikelen
    • Brieven
    • Persberichten
    • Acties
  • Achtergronden
  • Geselecteerd
    • Clips Palestijnse televisie
    • Video’s
    • Uit de pers
    • Historische documenten
    • Nederlandse links
  • De Nederlandse media
    • Ongehoord Palestijns nieuws
    • Dossier: media leugens
    • De Nederlandse media: niet evenwichtig
    • Kennisquiz Midden-Oosten
  • English
    • Answers to Frequently Asked Questions
    • Clips of Palestinian television
    • Video’s
    • Arab Extremism
    • From the Press
    • Historic documents
    • Israeli Government Points of View
    • Likud Policy Statements
    • English links
    • About Likud
  • Over ons
    • Contact
    • Steun ons – support
    • Over Likoed

© 1997 - 2022 Overname van artikelen is toegestaan en wordt zelfs zeer op prijs gesteld, onder voorwaarde van bronvermelding en een link naar het originele artikel op likoed.nl.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In