• Home
  • Publicaties
    • Artikelen
    • Brieven
    • Persberichten
    • Acties
  • Achtergronden
  • Geselecteerd
    • Clips Palestijnse televisie
    • Video’s
    • Uit de pers
    • Historische documenten
    • Nederlandse links
  • De Nederlandse media
    • Ongehoord Palestijns nieuws
    • Dossier: media leugens
    • De Nederlandse media: niet evenwichtig
    • Kennisquiz Midden-Oosten
  • English
    • Answers to Frequently Asked Questions
    • Clips of Palestinian television
    • Video’s
    • Arab Extremism
    • From the Press
    • Historic documents
    • Israeli Government Points of View
    • Likud Policy Statements
    • English links
    • About Likud
zaterdag, mei 28, 2022
Abonneren
Likoed Nederland
17 °c
Jerusalem
Geen resultaat
Toon alle resultaten
Likoed Nederland
Geen resultaat
Toon alle resultaten
Likoed Nederland
Home Publicaties Acties

Stichting Kinderpostzegels steunt dubieuze doelen

28 oktober 2013
in Acties
Reading Time: 4 mins read
Tweet
Share2
Pin
Share
2 Shares

Actie richting de Stichting Kinderpostzegels, gepubliceerd in het Reformatorisch Dagblad, 28 oktober.

Overweeg nog eens of u wel kinderpostzegels wilt kopen, betoogt Tom Struick van Bemmelen, voorzitter van Likoed Nederland en oud-lid van de Eerste Kamer.

NB Deze tekst is bij herhaling voorgelegd aan de Stichting Kinderpostzegels. Die vond het niet nodig om te reageren.

Op vrijdag 11 maart 2011 brachten Ehud en Ruth Fogel, woonachtig in het kleine Israëlische dorpje Itamar, hun drie kinderen naar bed. Net als hun ouders zouden Yoav (11 jaar oud), Elad (4 jaar oud) en Hadas (3 maanden oud) nooit meer wakker worden. Ze werden die nacht bruut vermoord door Amjad Awad en Hakim Awad, twee leden van het extreem linkse Volksfront voor de Bevrijding van Palestina.

Werd deze daad afgekeurd door de Palestijnse Autoriteit? Integendeel, de babymoordenaars werden geprezen op de Palestijnse staatstelevisie en ontvangen voor hun daad een riant salaris.

Het past in een breder beeld waarin de Palestijnse Autoriteit, inclusief president Abbas, moordenaars prijst voor het doden van Joodse burgers, inclusief kinderen.
En Hamas in Gaza wil, zoals uit haar Handvest blijkt, de Joden uitroeien.
Palestijnse kinderen in Gaza ontvangen daarom al jong een militaire training.
In kinderprogramma’s op de televisie wordt moord gepromoot. Kinderen worden ook nog eens bewust als menselijk schild gebruikt, wat een oorlogsmisdaad is.

Deze aantijgingen zijn niet overdreven. Op likoed.nl is alles uitgebreid gedocumenteerd met beeldmateriaal.
Hamas zegt: „De dood is ons middel. Daarom gebruiken wij ouderen, vrouwen en kinderen als menselijk schild. Zij doen het fantastisch.”

Door die haat kunnen honderdduizenden Israëlische kinderen in Zuid-Israël geen normaal leven leiden, als gevolg van de bijna dagelijkse raketbeschietingen de afgelopen tien jaar (tot de wapenstilstand afgelopen november).
Buiten spelen was gevaarlijk, het luchtalarm moest altijd in de gaten worden gehouden, scholen moesten extra verstevigd, en de kinderen moesten vaak in de schuilkelders slapen.

 

Boycot

De stichting Kinderpostzegels Nederland, zo staat op haar website, is een kinderhulporganisatie met als motto: “Voor kinderen door kinderen”. De jaarlijkse Kinderpostzegelactie is hiervan het sprekende en bekendste voorbeeld, en vormt het visitekaartje van de organisatie.

Wij vinden het nu opmerkelijk dat de stichting Kinderpostzegels de Palestijnse organisaties Defence for Children International (DCI) en Holy Land Trust steunt. Deze organisaties zetten zich in voor het boycotten van Israëlische producten om zo een eind te maken aan de ‘bezetting’ van die delen van de Levant die door Joden worden bewoond.
Het doel van deze beweging is uiteindelijk heel Israël, de Westelijke Jordaanoever en Gaza te ‘bevrijden’, en alle Palestijnse vluchtelingen die in 1948 deels vrijwillig en deels gedwongen moesten vluchten, te laten terugkeren (zie hier, rechtsboven). Met andere woorden: Israël zal als land moeten verdwijnen.

De steun aan dit soort organisaties vinden wij vreemd, om de volgende redenen:

  1. Als er iets zou bijdragen aan vrede in het Midden-Oosten, dan zou dat zijn dat Arabische kinderen niet langer van jongs af aan door hun leiders zouden worden geïndoctrineerd met Jodenhaat, zoals hiervoor beschreven. Wij begrijpen niet hoe het steunen van Palestijnse organisaties die Israël willen boycotten en Israël willen laten verdwijnen, hier een bijdrage aan kan leveren.
  2. Het helpt ook zeker niet om het leed en de traumatisering van Israëlische kinderen als gevolg van dit conflict te verzachten.
  3. DCI heeft Israël valselijk beschuldigd, bijvoorbeeld dat het onschuldige kinderen vermoordt, terwijl met name genoemde slachtoffers juist kindsoldaten blijken te zijn, gewetenloos ingezet door Hamas, iets wat de organisatie dus verzwijgt. Een extra bewijs dat deze organisatie partij kiest in dit conflict.
  4. Kinderpostzegels Nederland zegt een humanitaire organisatie te zijn. Daarbij past het niet om een standpunt in te nemen in dit conflict, of expliciete steun aan politieke actie te geven, zoals door de 30.000 euro per jaar voor een zogeheten „programma tegen kindermisbruik door onderwijs, directe bijstand en politieke lobby.”

 

Kleindochter

Wij vinden het merkwaardig dat een Nederlandse organisatie die zich inzet voor een beter leven voor kinderen, organisaties ondersteunt die een land, Israël, van de kaart willen vegen waar kinderen het juist heel goed hebben. In Israël krijgen alle kinderen, of ze nu christelijk, Joods of islamitisch zijn, goed onderwijs, waardoor ze alle kansen krijgen om zelf iets te maken van hun leven.
Vele Arabieren in Israël bekleden hierdoor zeer vooraanstaande functies. Zo is de christelijke Arabier Salim Joubran al jarenlang een van de hoogste rechters van Israël en is bijvoorbeeld zowel de Israëlische ambassadeur als de consul in Noorwegen een Arabier.

Mijn kleindochter van negen dacht dat zij iets goeds deed afgelopen jaar, door de verkoop van kinderpostzegels. Maar is dat wel zo, voor Israëlische kinderen?
Ik hoop dat de stichting Kinderpostzegels mij kan vertellen hoe ik haar moet uitleggen dat zij dit met een gerust hart kan blijven doen.

 

Zie ook: Kinderpostzegels geeft donateurs geen eerlijk antwoord – niet kopen dus.

Tweet
Share2
Pin
Share
2 Shares

Gerelateerd Artikelen

Arabische vertaling van de 'Protocollen'
Artikelen

De Russische verwoesting

by Awi
18 mei 2022
0

Opinie-artikel van Likoed Nederland, 18 mei 2022.   Hoe verwoestend Rusland de laatste decennia bezig is bij de buurlanden hoeft...

Lees meer
Imam Ramadan extermination

Imam op Palestijnse televisie bidt: “Allah, roei de Joden uit”

26 april 2022
Heilige plaats Al Aqsa

“Ramadan: een maand van Jihad, verovering en overwinning”

19 april 2022
zilver 25

Zilveren jubileum: de Likoed website bestaat 25 jaar

24 maart 2022
pro Putin demonstratie Bethlehem

Oekraïne: Palestijnen kiezen weer de foute kant

21 maart 2022
Zelensky

Volodymyr Zelensky: een Joodse held

2 maart 2022
Volgend Artikel

Moslims in het Israëlische leger

Zwarte Piet en Israël - allebei slachtoffer van de VN-Mensenrechtenraad

  • Over Likoed
  • Steun ons
  • Contact

© 1997 - 2019 Overname van artikelen is toegestaan en wordt zelfs zeer op prijs gesteld, onder voorwaarde van bronvermelding en een link naar het originele artikel op likoed.nl.

Geen resultaat
Toon alle resultaten
  • About Likud
  • Achtergronden (#Category)
    • Antisemitisme anno tegenwoordig
    • Kennisquiz Midden-Oosten
      • Antwoorden kennisquiz Midden-Oosten
  • Answers to Frequently Asked Questions
  • Auteurs
  • De Nederlandse media: niet evenwichtig
    • 1. Tekort aan historisch bewustzijn
    • 2. Vertekening door de strijd tussen een democratie en een dictatuur
    • 3. Onwetendheid over de Arabische cultuur
    • 4. ‘Evenwichtigheid’
    • 5. Politieke correctheid
    • 6. Gewenste simpele beeldvorming
    • 7. Verdringing van onaangename feiten
    • 8. Schuld en angst
    • 9. Pro-Arabisch tendens
    • 10. Als nazi-Duitsland?
  • English links
  • Het conflict Palestijnen – Israël
  • Home 2
  • Home 3
  • Home 4
  • Home 5
  • Nederlandse links
  • Over Likoed
    • Contact
    • Steun ons – support

© 1997 - 2019 Overname van artikelen is toegestaan en wordt zelfs zeer op prijs gesteld, onder voorwaarde van bronvermelding en een link naar het originele artikel op likoed.nl.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Posting....