Abonneren
Likoed Nederland
  • Home
  • Publicaties
    • Artikelen
    • Brieven
    • Persberichten
    • Acties
  • Achtergronden
  • Geselecteerd
    • Clips Palestijnse televisie
    • Video’s
    • Uit de pers
    • Historische documenten
    • Nederlandse links
  • De Nederlandse media
    • Ongehoord Palestijns nieuws
    • Dossier: media leugens
    • De Nederlandse media: niet evenwichtig
    • Kennisquiz Midden-Oosten
  • English
    • Answers to Frequently Asked Questions
    • Clips of Palestinian television
    • Video’s
    • Arab Extremism
    • From the Press
    • Historic documents
    • Israeli Government Points of View
    • Likud Policy Statements
    • English links
    • About Likud
  • Over ons
    • Contact
    • Steun ons – support
    • Over Likoed
Geen resultaat
Toon alle resultaten
Likoed Nederland
Geen resultaat
Toon alle resultaten
Likoed Nederland
Geen resultaat
Toon alle resultaten
Home Geselecteerd Clips Palestijnse televisie

Het Syrische leger zal ook Spanje bevrijden!

7 juni 2013
in Clips Palestijnse televisie
Reading Time: 3 mins read
Tweet
Share
Pin
Share

Gedeelte uit een interview met het Syrische parlementslid Ahmad Shlash, uitgezonden op Mayadeen TV (Libanon) op 28 mei 2013.

Ahmad Shlash: “Noem je dit een Lente? Het is niet eens een herfst. Dit is Magere Hein die naar Syrië is gekomen om zielen te oogsten.”

Interviewer: “Dat is omdat president Assad zich vastklampt aan zijn stoel.”

Ahmad Shlash: “Wij zijn het die ons vastklampen aan hem, niet hij aan zijn stoel. We zullen hem niet toestaan om deze stoel te verlaten. Onze slogan heeft slechts drie woorden: Allah,  Syrië en Bashar – en dat is het. Wie dat niet begrijpt kan met zijn hoofd tegen een muur gaan bonken.”

Interviewer: “Is het denkbaar dat er geen beter gekwalificeerd persoon gevonden kan worden in  heel Syrië?”

Ahmad Shlash: “Laat me je vertellen, in het hele Midden-Oosten en in de hele wereld, zijn er geen mensen als president Bashar Al-Assad of Hassan Nasrallah. Zij zijn twee van een soort. De rest kan vertrekken en zich begraven in de grond –  of ze nou komen uit Arabische en niet-Arabische landen.”

Interviewer: “Het lijkt erop dat Katar en Saudi-Arabië zullen deelnemen aan de internationale vredesconferentie.”

Ahmad Shlash: “Dat hoop ik.”

Interviewer: “Waarom?”

Ahmad Shlash: “Dan kunnen onze jongens een schoen schuiven in de mond Katar mond en de andere in de mond Saoedi-Arabië. We willen hen in het gezicht kijken.”

Interviewer: “Ik vraag u om op uw taal te letten.”

Ahmad Shlash: “Fijn, dat houden we uit de uitzending. Geen probleem.”

Interviewer: “U bent verantwoordelijk voor wat u zegt.”

Ahmad Shlash: “Absoluut. Een miljoen procent.”

Interviewer: “Mayadeen TV is hiervoor niet verantwoordelijk.”

Ahmad Shlash: “Absoluut. Het is niet uw schuld.”

Interviewer: “We zullen terugkeren na een korte pauze.”

[…]

Ahmad Shlash: “Wij hebben maar een president – Bashar – en als Allah het wil, zal Hafez hem opvolgen.”

Interviewer: “Welke Hafez? De zoon van president Bashar?”

Ahmad Shlash: “Natuurlijk. Ik mag zeggen wat ik wil.”

Interviewer: “Nogmaals, u bent verantwoordelijk voor wat u zegt …”

Ahmad Shlash: “Absoluut. Heel erg. Laat mij iets vertellen. Iemand zei tegen de Syrische oppositie: ‘Mijn broeders in de oppositie, als u niet tevreden bent met het bewind van president Bashar Al-Assad, zult u misschien meer tevreden zijn met het bewind van zijn zoon Hafez.’ Laten wij geduldig zijn.”

Interviewer: “Is het Syrische leger in staat tot het openen van een ander front, tegen Israël?  Nu, terwijl het tot aan zijn nek in de problemen zit?”

Ahmad Shlash: “Gewoon afwachten. Raketten vereisen niets anders dan een druk op de knop. Het is niet zo moeilijk. Natuurlijk, de Joden zijn bang dat het eervolle Libanese verzet – de mannen van Allah – een front zullen openen vanuit hier , en dat de mannen van Al-Assad een ander front openen vanuit Syrië.
Duizenden of tienduizenden raketten zullen regenen op Israël, en misschien, vanwege Syrië, zal Israël volledig vernietigd worden.

Laat ze ons uittesten. Laat ze volhouden met hun militaire manoeuvres. Jordanië voert ook militaire manoeuvres uit met 18 landen, waaronder Arabische. Tegen wie voert Jordanië deze manoeuvres uit? Het heeft vrede met Israël.

Hoe zit het met de manoeuvres  van Al-Assad? De leeuw is altijd bereid . Maar zij hebben muizen, geen leeuwen.

Laat me je een vraag stellen, Salma. Een land als Jordanië, met een oud vredesverdrag met Israël – nog van voor de vredesakkoorden – tegen wie voert het militaire manoeuvres uit? Ik begrijp dat een land manoeuvres uitvoert omdat het een vijand heeft. Maar wie is je vijand, Jordanië? Is het Syrië?
Bij Allah, je speelt  met vuur.

We hebben Jordanië gewaarschuwd. Ik ben ervan overtuigd dat onze mensen in Iran Jordanië ook hebben gewaarschuwd om niet met vuur te spelen. Maar het staat ze vrij. Als ze met vuur willen blijven spelen, laten we eens kijken wat er gebeurt als ze gaan slapen in hun slaapkamer.

Als ze een totale oorlog willen – het zij zo. Het Syrische Arabische leger …

Laat me je wat vertellen, Salma.

Zolang we worden geleid door president Bashar, gaan we tot het einde van de wereld. Ik sluit niet uit dat met de mannen van Allah, wij binnenkort Andalusië zullen heroveren.”

 


 

Uitleg Likoed: Spanje was ooit islamitisch gebied en dus is het een islamitische ‘plicht’ om dit te ‘heroveren’, net als Israël. Zie ook:

  • Egyptenaren demonstreren tegen de bezetting – van Spanje.
  • Palestijnen willen de verovering van …. Spanje en Rome!

 

 

 

Tweet
Share
Pin
Share

Gerelateerd Artikelen

arab rights
Persberichten

Terreur en antisemitisme onderbelicht in klachten over Op1

by Awi
30 januari 2023
0

Persbericht van Likoed Nederland, 31 januari 2023.   Likoed Nederland heeft een klacht ingediend tegen de uitzending van Op1 waarin...

Lees meer
apartheid islamitische majoor Ella Waweya (foto IDF)

NPO-Ombudsman bekritiseerde Apartheid beschuldiging al eerder

11 januari 2023
Hamas planet Earth

Actiesucces: Nu.nl rectificeert de doelstelling van Hamas

10 januari 2023
Buitenhof apartheid

VPRO-Buitenhof had kritisch moeten zijn tegen Israël-hater

21 december 2022
Israel babies

Israël: veilig, gezond en gelukkig

13 december 2022
Wereldheerschappij

Wereldheerschappij: Joden of reptielen?

13 november 2022
Volgend Artikel

Jong Oranje bekijkt de massale Tel Aviv Gay Pride - de enige van het Midden-Oosten

Boodschap uit Egypte aan Israël

  • Over Likoed
  • Steun ons
  • Contact

© 1997 - 2022 Overname van artikelen is toegestaan en wordt zelfs zeer op prijs gesteld, onder voorwaarde van bronvermelding en een link naar het originele artikel op likoed.nl.

Geen resultaat
Toon alle resultaten
  • Home
  • Publicaties
    • Artikelen
    • Brieven
    • Persberichten
    • Acties
  • Achtergronden
  • Geselecteerd
    • Clips Palestijnse televisie
    • Video’s
    • Uit de pers
    • Historische documenten
    • Nederlandse links
  • De Nederlandse media
    • Ongehoord Palestijns nieuws
    • Dossier: media leugens
    • De Nederlandse media: niet evenwichtig
    • Kennisquiz Midden-Oosten
  • English
    • Answers to Frequently Asked Questions
    • Clips of Palestinian television
    • Video’s
    • Arab Extremism
    • From the Press
    • Historic documents
    • Israeli Government Points of View
    • Likud Policy Statements
    • English links
    • About Likud
  • Over ons
    • Contact
    • Steun ons – support
    • Over Likoed

© 1997 - 2022 Overname van artikelen is toegestaan en wordt zelfs zeer op prijs gesteld, onder voorwaarde van bronvermelding en een link naar het originele artikel op likoed.nl.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In