• Dinsdag, 23 Juli 2019
  • 20 Tammuz, 5779

Likoed Nederland

Israel verspreid Aids in Egypte

Dinsdag, Mei 22, 2012 / Last Modified: Woensdag, September 5, 2018

De Egyptische geestelijke Wagdi Ghoneim beschuldigt Israël van het verspreiden van drugs en aids in Egypte, handelend op basis van het complot zoals beschreven in “De Protocollen van de Wijzen van Zion”. Al-Aqsa TV (Hamas, Gaza), 11 maart 2012.

 

“Onze vijanden willen onze jeugd bederven met onzin, zodat ze veranderen in stomzinnige dwazen. Zij hebben dat beschreven in een boek getiteld ‘De Protocollen van de geleerde Wijzen van Zion’ *). Wij noemen het ‘De Protocollen van de onwetende Wijzen van Zion’. Wij noemen hen niet “geleerd”, omdat zij dat niet zijn.

[…]

De [Israëli’s] mogen zonder visum naar Egypte reizen. Ze brengen drugs mee. Ze brengen heroïne mee. De meisjes die naar Sinai gaan – naar Sharm Al-Sheik en soortgelijke plaatsen – brengen Aids over aan onze jeugd. Deze meisjes dragen korte broeken, en ze kleden zich uit, en ze hebben ontucht met een Egyptische jongen, met een boodschap voor hem: “welkom bij de Aids-club”.

 

*) Antisemitisch verzinsel van de Russische geheime dienst.

-- Reacties gesloten.